fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №3

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №3
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 21.03.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500600
Онлайн
Південна, західна та центральна Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Гематологія, Геріатрія, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча гінекологія, Дитяча імунологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча імунологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча урологія, Дитяча хірургія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Організація і управління охороною здоров’я, Отоларингологія, Педіатрія, Радіологія, Рентгенологія, Терапія, Урологія, Фізична та реабілітаційна медицина, Функціональна діагностика, Хірургія

*– Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненьська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька.

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Гріднєв Олексій Євгенови

Харків, Україна
  • Д.м.н, ст.н.с.

Лемешко Олена Олегівна

Дніпро, Україна
  • Лікар загальної практики-сімейної медицини

Канчура Тетяна Володимирівна

Дніпро, Україна
  • Лікар-анестезіолог, інструкторка з невідкладної допомоги “UniSafe”

Бака Олена Михайлівна

Київ, Україна
  • Д.м.н. професор

Гудз Іван Михайлович

Івано-Франківськ , Україна
  • Професор

Крамарєв Сергій Олександрович

Київ , Україна
  • Д.м.н. професор

Тян Ольга Володимирівна

Київ , Україна
  • К.м.н.
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.