fbpx

Клас онкохворого

Як попередити хворобу і захистити себе від раку. Які існують ознаки злоякісної пухлини. Види та стадії раку. Що робити, якщо є підозра на злоякісну пухлину. У яких випадках потрібно терміново звертатися до лікаря. Як допомогти і підтримати родичів, хворих на рак. Як проходить лікування, сучасні методи та можливості онкології. Практикуючі лікарі та експерти в області діагностики і лікування раку дадуть відповідь на всі хвилюючі вас питання.

Рак, або злоякісна пухлина — захворювання, що починається з мутації, під час якої клітина організму безконтрольно ділиться і зростає, поширюючись по всьому організму і проростаючи в здорові органи. Такі злоякісні переродження тканини можуть з’явитися в будь-якому органі або системі. Вони дуже небезпечні для здоров’я.

Існує понад сто видів ракових пухлин. Лікування полягає в боротьбі з різними різновидами раку, факторами, які привели до нього, і симптомами. Відсоток одужання залежить від типу раку, локалізації, точності діагнозу і стадії хвороби на момент діагностики та початку лікування.

Існує 5 основних категорій злоякісних пухлин і раку: карцинома, саркома, лейкоз (лейкемія), лімфома і пухлини центральної і периферичної нервової системи.

Лікування онкологічних захворювань ділиться на:

✔ Радикальне.
✔ Спрямоване на знищення пухлини і ракових клітин.
✔ Паліативне.
✔ Зменшує симптоми хвороби і полегшує загальний стан пацієнта.

До методів лікування раку відносяться хірургічне лікування, імунотерапія, хіміотерапія, променева, гормональна і таргетна терапія.

Завдяки нашим урокам, ви дізнаєтеся про профілактику раку, симптоми, які вказують на початок хвороби, отримаєте рекомендації щодо лікування і поліпшення стану.

Підпишіться на канал «МедАсистент», щоб не пропустити нові уроки.

У цьому відео онкохірург Катерина Перепелиця докладно розповідає про види відновлювальних операцій, перспективи пацієнток, показує як виглядають імпланти, в чому їх відмінності і чи можна відновити груди після повного видалення, якщо операція була проведена вже давно.

Чому не потрібно боятися діагнозу – рак молочної залози, розповідає онкохірург Катерина Перепелиця.

Чому куріння впливає на ускладнення і остаточний результат реконструкції молочної залози розповідає онкохірург Катерина Перепелиця.

Перепелиця Катерина Олександрівна

Перепелиця Катерина Олександрівна

ОНКОХІРУРГ

На сторінку профілю

❓Як захистити себе від виникнення злоякісної пухлини.
❓ Що може спровокувати рак шкіри.
❓ Як захистити себе від хвороби.
❓ Хто перебуває в найбільшій зоні ризику.
На всі ці питання відповість Віктор Завізіон, доцент кафедри онкології та медичної радіології «Дніпропетровської медичної академії Міністерства охорони здоров’я України».

На жаль, захворюваність на рак шкіри зростає. І незважаючи на те, що хвороба виліковна, знати про її види та причини виникнення варто кожному. У цьому відео Віктор Завізіон, Доцент кафедри онкології та медичної радіології, розповість, як самостійно розпізнати злоякісну пухлину шкіри і в яких випадках варто звернутися в лікаря.

У цьому відео Віктор Завізіон, доцент кафедри онкології та медичної радіології, відповість на такі питання:
❓ Чи є у вас схильність до захворювання раком
❓ Навіщо треба проходити діагностику, якщо у вас немає симптомів
❓ Що слід враховувати і на що звернути увагу
❓ Які обстеження найбільш точно діагностують рак
❓ В яких випадках лікування матиме ліпший результат

Завізіон Віктор Федорович

Завізіон Віктор Федорович

ОНКОЛОГ

На сторінку профілю

Доктор наук і доцент кафедри сімейної медицини Тетяна Петрівна Ніколаєнко-Камишова розповіла, що таке анемія, які її симптоми і чинники ризику розвитку, що може стати причиною захворювання і як лікувати анемію.

Як саме проявляє себе лейкемія, як її діагностують і як проводиться лікування розповідає Тетяна Петрівна Ніколаєнко-Камишова, доктор наук і доцент кафедри сімейної медицини.

Ніколаєнко – Камишова Тетяна Петрівна

Ніколаєнко – Камишова Тетяна Петрівна

ОНКОГЕМАТОЛОГ

На сторінку профілю