fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різнихспеціальностей. Сесія №2
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 7.02.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500093
Онлайн
Східна та північна Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Геріатрія, Дезінфекційна справа, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча імунологія, Дитяча ревматологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча ендокринологія, Ендокринологія, Генетика медична, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Клінічна імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Патологічна анатомія, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Ревматологія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Ультразвукова діагностика

*– Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська.

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.