fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Одещини. Сесія №3

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Одещини. Сесія №3
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 13.03.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500594
Онлайн
Одеська, Миколаївська та Херсонська обл.*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Геріатрія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча ревматологія, Загальна практика – сімейна медицина, Мікробіологія та вірусологія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Ортопедія і травматологія, Педіатрія, Рентгенологія, Терапія, Функціональна діагностика, Ультразвукова діагностика, Лікувальна фізкультура і Спортивна медицина, фізична та реабілітаційна медицина

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Кравченко Тетяна Юріївна

Одеса, Україна
  • К.м.н, доцент

Касьяненко Ганна Володимирівна

Одеса, Україна
  • К.м.н, доцент

Канчура Тетяна Володимирівна

Дніпро, Україна
  • Лікар-анестезіолог, інструкторка з невідкладної допомоги “UniSafe”

Тихонова Сусанна Адольфівна

Одеса, Україна
  • Професор

Холопов Леонід Семенович

Одеса, Україна
  • К.м.н, доцент

Чайка Михайло Олександрович

Одеса, Україна
  • К.м.н, асистент
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.