fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Львівщини. Сесія №4

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Львівщини. Сесія №4
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 3.04.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500607
Онлайн
Львівська, Тернопільська, Хмельницька та Вінницька обл.*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Алергологія, Гематологія, Генетика медична, Дитяча анестезіологія, Дитяча алергологія, Дитяча гематологія, Дитяча кардіологія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Інфекційні хвороби, Імунологія, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Організація і управління охоороною здоров’я, Медицина невідкладних станів, Рентгенологія, Народна та нетрадиційна медицина, Педіатрія, Терапія, Функціональна діагностика

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Маслова Ганна Сергіївна

Полтава, Україна
  • Д.м.н, доцент

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро, Україна
  • Лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”

Тян Ольга Володимирівна

Київ, Україна
  • К.м.н.

Луцик Наталія Йосипівна

Львів, Україна
  • Лікар-терапевт

Ком‘яті Володимир Михайлович

Ужгород, Україна
  • Лікар-аритмолог
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.