fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Київщини. Сесія №4

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Київщини. Сесія №4
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 7.04.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500610
Онлайн
Київська, Житомирська та Чернігівська обл.*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Генетика лабораторна, Геріатрія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча неврологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча ревматологія, Мікробіологія і вірусологія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортопедія і травматологія, Педіатрія, Терапія, Ультразвукова діагностика, Фізична та реабілітаційна медицина, Спортивна медицина, Функціональна діагностика

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро, Україна
  • Лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”

Головач Ірина Юріївна

Київ, Україна
  • Д.м.н, професор

Сорокіна Олена Юріївна

Дніпро, Україна
  • Д.м.н, професор

Солонович Анастасія Сергіївна

Київ, Україна
  • Лікар-кардіолог

Гудз Іван Михайлович

Івано-Франківськ, Україна
  • Професор
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.