fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Харківщини. Сесія №3

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Харківщини. Сесія №3
РЕЄСТРАЦІЯ
Опис Курсу
Початок: 20.03.2023 о 14:00
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500599
Бали: 5
Онлайн
Харківська та Полтавська обл.*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Гастроентерологія, Гематологія, Дитяча алергологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча імунологія, Ендоскопія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Лікувальна фізкультура, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Ортопедія і травматологія, Отоларингологія, Радіологія, Педіатрія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Макогончук Андрій Вікторович

Вінниця, Україна
  • К.м.н.

Гриднєв Олексій Євгенович

Харків, Україна
  • Д.м.н, ст.н.с.

Кириченко Алла Григорівна

Дніпро, Україна
  • Д.м.н., професор

Запровальна Ольга Євгеніївна

Харків, Україна
  • Д.м.н.

Копиця Микола Павлович

Харків, Україна
  • Д.м.н.
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.