fbpx

Урологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2

Урологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 15.02.2023 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500098
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Акушерство і гінекологія, Алергологія, Бактеріологія, венерологи, Гематологія, Дезінфекційна справа, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча гінекологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча нефрологія, Дитяча урологія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча хірургія, Дитячі інфекційні хвороби, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна лабораторна діагностика, Клінічна біохімія, Мікробіологія і вірусологія, Народна та нетрадиційна медицина, Неонатологія, Нефрологія, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Радіологія, Терапія, Урологія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фтизіатрія, Хірургія, Функціональна діагностика

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.