fbpx

ЛОР-захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №3

ЛОР-захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №3
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 16.03.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500597
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Геріатрія, Гематологія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гематологія, Дитяча імунологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча пульмонологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дезінфекційна справа Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Організація і управління охороною здоров’я, Народна і нетрадиційна медицина, Отоларингологія, Педіатрія, Терапія, Медицина невідкладних станів

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Шевчук Юрій Вікторович

Київ, Україна
  • К.м.н, доцент

Пухлик Сергій Михайлович

Одеса, Україна
  • Д.м.н, професор

Канчура Тетяна Володимирівна

Дніпро, Україна
  • Лікар-анестезіолог, інструкторка з невідкладної допомоги “UniSafe”

Березнюк Володимир Васильович

Дніпро, Україна
  • Д.м.н, професор
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.