fbpx

Кардіологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2

Кардіологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 16.02.2023 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500099
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Геріатрія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча патологічна анатомія, Дитяча хірургія, Загальна практика – сімейна медицина, Інвазивна електрофізіологія, Інтервенційна кардіологія, Кардіологія, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Лікувальна фізкультура, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Організація і управління охороною здоров’я, Ортопедія і травматологія, Патологічна анатомія, Педіатрія, Спортивна медицина, Судинна хірургія, Терапія, Торакальна хірургія, Трансплантологія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Фізична та реабілітаційна медицина, Хірургія, Хірургія серця та магістральних судин

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.