fbpx

Стоматологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №3

Стоматологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №3
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 9.03.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500104
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Бактеріологія, Гастроентерологія, Гігієна дітей та підлітків, Гігієна харчування, Дезінфекційна справа, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча стоматологія, Дитяча хірургія, Дієтологія, Загальна гігієна, Загальна практика – сімейна медицина, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Наркологія, Народна та нетрадиційна медицина, Неонатологія, нутриціологи, Організація і управління охороною здоров’я, Ортодонтія, Ортопедична стоматологія, Пародонтологія, Педіатрія, Радіонуклідна діагностика, Рентгенологія, Стоматологія, Терапевтична стоматологія, Терапія, Трансплантологія, Трансфузіологія, Хірургічна стоматологія, Хірургія, Щелепно-лицева хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Біденко Наталія Василівна

Київ Україна
  • Професор

Голубєва Інна Миколаївна

Київ, Україна
  • Доцент

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро, Україна
  • Лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”

Юнакова Наталія Миколаївна

Київ, Україна
  • Доцент
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.