fbpx

Хірургічні та травматологічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2

Хірургічні та травматологічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 9.02.2023 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500094
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Гематологія, Геріатрія, Дезінфекційна справа, Дитяча анестезіологі, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитяча неврологія, Дитяча нейрохірургія, Дитяча патологічна анатомі, Дитяча хірургія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Клінічна імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Наркологія, Неврологія, Нейрохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Патологічна анатомія, Педіатрія, Професійна патологія, Рентгенологія, Судинна хірургія, Терапія, Трансплантологія, Трансфузіологі, Фізична та реабілітаційна медицина, Хірургія, Функціональна діагностика

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.