fbpx
Instructor Image

Філіппова Олександра Юріївна

Врач терапевт

Доктор медичних наук, професор. Професор кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії.
Місце роботи: Дніпропетровська медична академія.
Заслуги: Міжнародний сертифікат GCP (Good Clinical Practical), була головним дослідником у міжнародних клінічних дослідженнях.

За останні роки проходила науково-педагогічне стажуванні у Куявському університеті у Вроцлавеку (Республіка Польща) за фахом «Медичні науки», була учасником Міжнародного курсу тренінг-семінару, який був присвячений науковій та практичній тематиці «Гепатити В та С у хворих з онкологічними захворюваннями» Відень, Австрія; проходила міжнародне стажування «Наукові досягнення, сучасні технології, інновації» для наукових та педагогічних співробітників в Сінгапурі за підтримки Східноєвропейського центру фундаментальних досліджень (Чеська Республіка). Член правління Української гастроентерологічної асоціації. Почесний член Асоціації лікарів амбулаторної медицини України. Член Ukrainian Pancreatic Club, Член European Pancreatic Club, Член International Association of Pancreatology, Член асоціації «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів».

Наукові праці: автор та співавтор 159 наукових публікацій, з них 138 наукових та 21 навчально-методичного характеру, у тому числі: 65 наукових праць, опублікованих у вітчизняних та міжнародних рецензованих виданнях, з яких 2 входять до бази Scopus та 7 – Web of Science, 3 монографій, 2 методичних рекомендацій, 7 підручників та навчально-методичних посібників, 12 патентів на корисну модель.

Основний науковий напрямок: внутрішня медицина, гастроентерологія, зокрема захворювання печінки, біліарного тракту і підшлункової залози у хворих з ожирінням, метаболічним синдромом, артеріальною гіпертензією, цукровим діабетом 2 типу.
 Email : Filippova404dsma@gmail.com

Написать спикеру