fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №1

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №1
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 10.01.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500056
Онлайн
Східна та північна Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Акушерство і гінекологія , Геріатрія, Дитяча алергологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча неврологія, Дитяча гінекологія , Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча урологія, Дитяча імунологія, Дитяча ревматологія, Дієтологія, Ендоскопія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторна імунологія, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортопедія і травматологія, Педіатрія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Імунологія, Терапія, Ультразвукова діагностика, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Хірургія, Урологія

*– Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська.

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Акуліна Олена Олександрівна

Харків, Україна
  • к.м.н, доцент

Чеха Катерина Василівна

Дніпро, Україна
  • асистент, лікар-невролог

Канчура Тетяна Володимирівна

Дніпро, Україна
  • лікар-анестезіолог, інструкторка з невідкладної допомоги “UniSafe”
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.