fbpx

Цукровий діабет в практиці лікарів різних фахівців спеціальностей. Сесія №4

Цукровий діабет в практиці лікарів різних фахівців спеціальностей. Сесія №4
Опис Курсу
Початок: 09.04.2022 о 10:00
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 0295358
Бали: 5
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Геріатрія, Дерматологія, Дерматовенерологія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Кардіологія, Неврологія, Нефрологія, Дитяча нефрологія, Медицина невідкладних станів, Терапія, Офтальмологія, Дієтологія, Судинна хірургія, Хірургія, Дитяча алергологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча кардіоревматологія, Педіатрія, Підліткова терапія, Гігієна харчування, Організація і управління ОЗ, Санологія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Ультразвукова діагностика, Функціональна діагностика

 Конференція включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Конференція відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.