fbpx

Хірургічні та травматологічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4

Хірургічні та травматологічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 13.04.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500614
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Алергологія Геріатрія, Дитяча анестезіологія, Дитяча алергологія, Дитяча нейрохірургія, Дитяча гінекологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча ревматологія, Дитяча хірургія, Загальна практика – сімейна медицина, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Патологічна анатомія, Нейрохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Ортопедія і травматологія, Педіатрія, Ревматологія, Терапія, Рентгенологія, торкальна хірургія, хірургічна дерматологія, хірургія, хірургія серця та магістральних судин, Судинна хірургія, щелепно-лицева хірургія, Фізична і реабілітаційна медицина

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Кищук Василь Васильович

Вінниця , Україна
  • Д.м.н, професор

Корольков Олександр Іванович

Львів , Україна
  • Д.м.н.

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро , Україна
  • Лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”

Йовенко Ігор Олександрович

Одеса , Україна
  • К.м.н.

Сапа Сергій Анатолійович

Київ , Україна
  • К.м.н.

Головня Оксана Михайлівна

Київ , Україна
  • Лікар-бактеріолог

Петрик Тарас Михайлович

Київ , Україна
  • Д.м.н.

Гудз Іван Михайлович

Київ , Україна
  • Д.м.н, професор
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.