fbpx

Хірургічні та травматологічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4

Хірургічні та травматологічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4
Опис Курсу
Початок: 14.04.2022 о 15:00
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 0295567
Бали: 5
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Бактеріологія, Вірусологія, Геріатрія, Дитяча нейрохірургія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча ревматологія, Дитяча хірургія, Дитяча імунологія, Загальна практика – сімейна медицина, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Нейрохірургія, Онкогінекологія, Клінічна лабораторна діагностика, Радіологія, Імунологія, Онкохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Мікробіологія і вірусологія, Ортопедія і травматологія, Педіатрія, Ревматологія, Терапія, Торкальна хірургія, Хірургічна дерматологія, Хірургія, Хірургія серця та магістральних судин, Фізична та реабілітаційна медицина, Функціональная діагностика, Фізіотерапія

 Конференція включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Конференція відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.