fbpx

Урологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей (Продовження заходу 28.10.2021)

Урологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей
(Продовження заходу 28.10.2021)

Опис Курсу

Початок: 02.11.2021 о 15:00

Загальна практика – сімейна медицина, Інфекційні хвороби, Медицина невідкладних станів, Нефрологія, Терапія, Акушерство і гінекологія, Урологія, Хірургія, Дитяча гінекологія, Дитяча нефрологія, Дитячі інфекційні хвороби, Неонатологія, Педіатрія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Мікробіологія і вірусологія, Організація і управління охороною здоров’я, Санологія, Ультразвукова діагностика

Бали: 5

Онлайн

Вся Україна*


 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.