fbpx

Сучасні методи діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

Сучасні методи діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту (Українсько-Молдовський науково-практичний семінар)
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 22.12.2021 о 15:50
Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гігієна харчування, Дитяча гастроентерологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча неврологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дієтологія, Ендокринологія, Ендоскопія, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Мікробіологія і вірусологія, Неврологія, Організація і управління охороною здоров’я, Паразитологія, Педіатрія
Бали: 5
Онлайн
Українсько-Молдовський науково-практичний семінар*

 Лекція проходитиме російською мовою
 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!

Доповідачі

Височина Ірина Леонідівна

Дніпро, Україна
  • Д.м.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини ФПО Дніпровського державного медичного університету
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.