fbpx

Сучасні досягнення в лікуванні гастроентерологічних захворювань. Сесія №12.

Сучасні досягнення в лікуванні гастроентерологічних захворювань.
Сесія №12

Ви маєте можливість переглянути курс та отримати бали за участь після реєстрації

Опис Курсу

Завершено: 05.12.2020

Онлайн

Дієтологи, сімейні лікарі, терапевти, педіатри, Гастроентерологи

Бали: 2

Печінка — надскладний і багатофункціональний орган, що складається із 300 млрд клітин. Беручи участь у травленні, кровотворенні та метаболічних процесах, вона підтримує внутрішню сталість організму.Тому при будь-яких порушеннях у роботі печінки важливо якнайшвидше відновити її нормальне функціонування. Запорука цього — не тільки вчасна діагностика, а й комплексність лікування.

Найбільш поширені причини цирозу печінки – це зловживання алкоголем, хронічні гепатити B і C, неалкогольна жирова хвороба печінки. Пізня стадія цирозу – незворотна, а життя пацієнта може врятувати лише трансплантація печінки. На ранніх стадіях печінка здатна відновитися в разі вчасної діагностики та призначення лікування причини цирозу.

На онлайн-конференції ви дізнаєтесь про новітні технології в діагностиці та лікуванні хронічної патоогії печінки, які синдроми з’являються при декомпенсованому цирозі, менеджмент асциту та багато іншого.

Доповідачі

Соловйова Галина Анатоліївна

Київ, Україна

  • Д.м.н., професор.

Бенца Тетяна Михайлівна

Київ, Україна

  • Д.м.н., професор.

Пінський Леонід Леонідович

Київ, Україна

  • Д.м.н., професор.

Переглянути курс

Ви маєте вірно відповісти на 70% запитань для отримання сертифікату. У Вас є 3 спроби.

[LDAdvQuiz 142 quiz_pro_id=”142″ quiz_id=”43867″ course_id=”0″ lesson_id=”0″ topic_id=”0″]

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.

Позначки: