fbpx

Пост-СОVID-ні ускладнення та пост-СОVID-на реабілітація хворих в практиці лікаря. Частина 2

Пост-СОVID-ні ускладнення та пост-СОVID-на реабілітація хворих в практиці лікаря

Ви маєте можливість переглянути курс та отримати бали за участь після реєстрації

Опис Курсу

Завершено: 30.01.2021 о 10:00

Онлайн

Усі спеціальності

Бали: 2

У спільноти лікарів досі немає єдиної думки про єдиний термін “довгої течії Covid-19” або “постковіду”. Стан тих, хто ніяк не може одужати, кожен називає по-своєму. Об’єднує ці поняття одне – раптово з’являється “букет” на перший погляд різнорідних захворювань, і це дуже серйозно.

Є також кілька гіпотез з приводу причини ускладнень. Перша гіпотеза – це наслідки після будь-якої інфекції. Наприклад, віддалені наслідки бувають і після грипу, А коронавірус просто викликає складніші. Друга гіпотеза – коронавірус розбалансує всі системи організму, “застряє” і викликає дисбаланс.

Клінічна картина, яка все ще розвивається, і недостатній час спостереження за пацієнтами ускладнюють прогнозування довгострокових медичних та економічних наслідків пандемії. Але про деякі наслідки вже відомо, і вони можуть бути небезпечнішими, ніж сам коронавірус.

Доповідачі

Ніколаєнко-Камишова Тетяна Петрівна

Дніпро, Україна

  • Д.м.н., гематолог вищої категорії, кафедра сімейної медицини

Терещенко Лариса Анатоліївна

Дніпро, Україна

  • К.м.н., лікар-невролог вищої категорії

Пінський Леонід Леонідович

Київ, Україна

  • Д.м.н., професор

Переглянути курс

Ви маєте вірно відповісти на 70% запитань для отримання сертифікату. У Вас є 3 спроби.

[LDAdvQuiz 158 quiz_pro_id=”158″ quiz_id=”51284″ course_id=”0″ lesson_id=”0″ topic_id=”0″]


Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.