fbpx

Педіатричні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4

Педіатричні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 11.04.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500612
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Дитяча алергологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча ревматологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторна імунологія, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Педіатрія, Рентгенологія, Неонатологія, Пульмонологія, Терапія, Імунологія, Інфекційні хвороби, Функціональна діагностика, Фізична та реабілітаційна медицина.

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Копійка Ганна Кузьмівна

Одеса, Україна
  • К.м.н, доцент

Кравченко Тетяна Юріївна

Одеса, Україна
  • К.м.н, доцент

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро, Україна
  • лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”

Леженко Геннадій Олександрович

Запоріжжя, Україна
  • Д.м.н, професор

Пруц Ольга Михайлівна

Київ , Україна
  • завідувачка відділенням дитячої офтальмології ОХМАТДИТ

Височина Ірина Леонідівна

Дніпро , Україна
  • Д.м.н, професор

, Україна
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.