fbpx

Педіатричні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.

Педіатричні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 10.11.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007304
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, гематологія Дитяча анестезіологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча хірургія, Загальна практика – сімейна медицина, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Ортопедія і травматологія, Мікробіологія і вірусологія, Педіатрія, Рентгенологія, Неонатологія, Терапія, Імунологія, Інфекційні хвороби, Трансфузіологія, Функціональна діагностика, Хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Копійка Ганна Кузьмівна

Одеса, Україна
  • К.м.н, доцент

Абатуров Олександр Євгенійович

Дніпро, Україна
  • д.м.н, професор

Кравченко Тетяна Юріївна

Київ, Україна
  • К.м.н, доцент

Леженко Геннадій Олександрович

Запоріжжя, Україна
  • д.м.н., професор
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.