fbpx

Офтальмологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.

Офтальмологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 23.11.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007330
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Геріатрія, Дезінфекційна справа, Дитяча алергологія, Дитяча імунологія, Дитяча неврологія, Дитяча нейрохірургія, Дитяча офтальмологія, Дитяча хірургія, Дитячі інфекційні хвороби, Загальна гігієна, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Клінічна імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Мікробіологія і вірусологія, Неврологія, Нейрохірургія, Організація і управління охороною здоров’я, Офтальмологія, Паразитологія, Патологічна анатомія, Педіатрія, Рефлексотерапія, Судинна хірургія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Курилів Галина Миколаївна

Івано-Франківськ, Україна
  • К.м.н, доцент

Поплавська Ірина Олександрівна

Запоріжжя, Україна
  • К.м.н.

Чеха Катерина Василівна

Дніпро, Україна
  • асистент, лікар-невролог

Канчура Тетяна Володимирівна

Дніпро, Україна
  • лікар-анестезіолог, інструкторка з невідкладної допомоги “UniSafe”
–>
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.