fbpx

Неврологічні та психіатричні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.

Неврологічні та психіатричні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 8.11.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007303
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Дитяча неврологія, Дитяча нейрохірургія, Дитяча психіатрія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Медична психологія, Мікробіологія і вірусологія, Неврологія, Педіатрія, Психотерапія, Психіатрія, Психофізіологія, Пульмонологія, Терапія, Імунологія, Інфекційні хвороби, Організація і управління охороною здоров’я,

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Чеха Катерина Василівна

Дніпро, Україна
  • асистент, лікар-невролог

Пузик Світлана Григорівна

Запоріжжя, Україна
  • к.м.н, доцент

Фомченко Кирило Анатолійович

Київ, Україна
  • лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.