fbpx

ЛОР-захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №12.

ЛОР-захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №12.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 13.12.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007349
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Геріатрія, Гематологія Дитяча алергологія, Дитяча гематологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча пульмонологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча хірургія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Клінічна лабораторна діагностика, Народна і нетрадиційна медицина, Отоларингологія, Пульмонологія, Педіатрія, Терапія, Медицина невідкладних станів, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Хірургія серця та магістральних судин, Хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.