fbpx

Кардіологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10.

Кардіологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 26.10.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007273
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Алергологія, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча анестезіологія, Дитяча алергологія, Дитяча ендокринологія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Кардіологія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Нейрохірургія, Терапія, Організація і управління охороною здоров’я, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Педіатрія, Санологія, Ультразвукова діагностика, Функціональна діагностика, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Інвазивна електрофізіологія, Рентгенологія, Інтервенційна кардіологія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Потабашній Валерій Аркадійович

Кривий Ріг, Україна
  • Д.м.н, професор

Яковлева Лариса Миколаївна

Харків, Україна
  • Д.м.н, професор

Терещенко Лариса Анатоліївна

Дніпро, Україна
  • К.м.н.

Селюк Мар’яна Миколаївна

Київ, Україна
  • Д.м.н, професор

Романенко Сергій Володимирович

Дніпро, Україна
  • К.м.н, лікар-кардіолог
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.