fbpx

Кардіологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2

Кардіологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №2
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 17.02.2022 о 15:00
Кардіологи, терапевти
Бали: 5
Онлайн
Вся Україна*

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.


   Пропонуємо отримати нові знання зі справжніми професіоналами своєї справи! Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів, обговорення питань діагностики, лікування, попередження ускладнень захворювань та інші важливі теми для кардіологів та терапевтів з промоційною інформацією.
   Як завжди, буде максимум корисної інформації та обмін досвідом.
   На вас чекають:
✔ Три години інтенсиву.
✔ Чат з можливістю ставити питання до доповідача.
✔ Запис вебінару.

Освітній блок лекцій (15:00-16:30)

Промоційний блок лекцій (16:30-18:00)

17:00-17:30 “Антигіпертензивна терапія фіксованими комбінаціями – що потрібно враховувати, щоб зробити оптимальний вибір?”
Доповідач: д.м.н., професор Носенко Н.М.

Просимо звернути увагу що за участь в данному блоці не зараховуваться бали БПР для лікарів.

   У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.    Реєструйтеся вже зараз, кількість учасників обмежена.
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.