fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №11.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 1.11.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007299
Онлайн
Східна та північна Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Алергологія, Гематологія, Дерматовенерологія, Дитяча алергологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча імунологія, Дитяча ревматологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча ендокринологія, Дитяча хірургія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Клінічна імунологія, Медицина невідкладних станів, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Організація і управління ОЗ, Педіатрія, Ревматологія, Ренгтенологія, Рефлексотерапія Фізична та реабілітаційна медицина, Спротивна медицина, Терапія, Фізіотерапія, Паразитологія, Інфекційні хвороби, Функціональна діагностика, Хірургія

*– Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська.

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Пузик Світлана Григорівна

Запоріжжя, Україна
  • к.м.н, доцент

Борисова Тамара Петрівна

Черкаси, Україна
  • д.м.н, професор

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро, Україна
  • лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.