fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Дніпропетровщини. Сесія №11.

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Дніпропетровщини. Сесія №11.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 14.11.2022 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007326
Онлайн
Дніпропетровська та Запорізька обл.*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Генетика медична, Дитяча анестезіологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча нефрологія, Дитяча хірургія, Дерматологія, Імунологія, Інфекційні хвороби, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностка, Лабораторна імунологія, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Нефрологія, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Рентгенологія, Санологія, Судинна хірургія, Терапія, Трансфузіологія, Фізіотерапія, Функціональна діагностик, Хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Романенко Сергій Володимирович

Дніпро, Україна
  • К.м.н.

Мосенцева Ольга Валеріївна

Дніпро, Україна
  • К.м.н.

Тян Ольга Володимирівна

Київ, Україна
  • К.м.н.

Чабанна Олена Сергіївна

Запоріжжя, Україна
  • к.м.н, доцент

Кондрацький Юрій Миколайович

Київ, Україна
  • к.м.н, хирург-онколог

Безносенко Андрій Петрович

Київ, Україна
  • К.м.н.

Магдаліц Тетяна Іванівна

Харків, Україна
  • К.м.н.
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.