fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10.

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 19.10.2022 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007270
Онлайн
Південна, західна та центральна Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча імунологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча ревматологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча фтизіатрія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Організація і управління ОЗ, Педіатрія, Фізична та реабілітаційна медицина, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Пульмонологія, Ультразвукова діагностика, Терапія, Фтизіатрія, Інфекційні хвороби, Функціональна діагностика

*– Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненьська, Тернопільська, Херсонська, Хмельницька, Чернівецька.

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Перепелюк Микола Миколайович

Одеса, Україна
  • К.м.н, доцент

Беш Леся Василівна

Львів, Україна
  • д.м.н, професор

Чеха Катерина Василівна

Дніпро, Україна
  • ассистент, лікар-невролог

Борисова Тамара Петрівна

Черкаси, Україна
  • д.м.н, професор

Іванов Дмитро Дмитрович

Київ, Україна
  • д.м.н, професор

Шейко Світлана Олександрівна

Дніпро, Україна
  • д.м.н, професор
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.