fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Львівщини. Сесія №10.

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей Львівщини. Сесія №10.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 14.10.2022 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007263
Онлайн
Львівська, Тернопільська, Хмельницька та Вінницька обл.*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Геріатрія, Дитяча кардіологія, Дитяча кардіоревматологія, Дитяча неврологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча ревматологія, Імунологія, інфекційні хвороби, Загальна практика – сімейна медицина, Мікробіологія і Вирусологія, Кардіологія, Лікувальна фізкультура, Лікувальна фізкультура і спортивна медицина, Медицина невідкладних станів, Неврологія, Організація і управління охороною здоров’я, Спортивна медицина, Ортопедія і травматологія, Педіатрія, Рентгенологія, Ревматологія, Терапія, Фізична та реабілітаційна медицина, Фізіотерапія, Функціональна діагностика, Ультразвукова діагностика

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Вакуленко Людмила Іванівна

Дніпро, Україна
  • Д.м.н, професор

Бережна Еліна Володимирівна

Одеса, Україна
  • К.м.н.

Беш Леся Василівна

Львів, Україна
  • Д.м.н, професор

Чеха Катерина Василівна

Дніпро, Україна
  • асистент, лікар-невролог
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.