fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 4.10.2022 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007257
Онлайн
Східна та північна Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Гематологія, Дитяча алергологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча імунологія, Дитяча ортопедія і травматологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча ревматологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча фтизіатрія, Дитячі інфекційні хвороби, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Імунологія, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Організація і управління ОЗ, Педіатрія, Ренгтенологія, Фізична та реабілітаційна медицина, Спротивна медицина, Пульмонологія, Ультразвукова діагностика, Терапія, Фтизіатрія, Інфекційні хвороби, Функціональна діагностика

*– Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська.

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Грижимальский Євген Вікторович

Київ, Україна
  • к.м.н., ассистент кафедри хірургії

Шарікадзе Олена Вікторівна

Київ, Україна
  • д.м.н., доцент

Сорокіна Олена Юріївна

Дніпро, Україна
  • д.м.н., професор

Чайка Михайло Олександрович

Одеса, Україна
  • к.м.н., асистент, Лікар- хірург
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.