fbpx

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4

Загально-медичні клінічні випадки в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4
Опис Курсу
Початок: 05-06.04.2022 о 14:00
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 0295335
Бали: 10
Онлайн
Східна та північна Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Гастроентерологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча отоларингологія, Дитяча пульмонологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча урологія, Імунологія, Ендоскопія, Епідеміологія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Отоларингологія, Педіатрія, Пульмонологія, Санологія, Терапія, Токсикологія, Ультразвукова діагностика, Функціональна діагностика, Інфекційні хвороби, Урологія

*– Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська, Черкаська, Чернігівська.

 Конференція включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Конференція відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.