fbpx

Ендокринологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4

Ендокринологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 24.04.2023 о 14:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500620
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Акушерство і гінекологія, Алергологія, Дерматологія, Ендокринологія, Дезінфекційна справа, Дитяча алергологія, Дитяча дерматологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча ревматологія, Дитяча офтальмологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча гематологія, Гастроентерологія, Загальная практика – сімейна медицина, Медицина невідкладних станів, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Ревматологія, Пульмонологія, Терапія, Онкологія, Радіологія, Гематологія, Неврологія, Офтальмологія, Ультразвукова діагностика, Генетика медична, Інфекційні хвороби, Трансплантологія, Педіатрія, Організація і управління охороною здоров’я, Хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Ісламова Ганна Олегівна

Київ , Україна
  • к.м.н.

Скрипник Надія Василівна

Івано-Франківськ , Україна
  • д.м.н, професор

Полозова Любов Георгіївна

Харків , Україна
  • к.м.н, доцент

Гончарова Ольга Аркадіївна

Харків , Україна
  • д.м.н, профессор
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.