fbpx

Досвід амбулаторної медицини в практиці провізора та фармацевта. Початковий курс невідкладної допомоги в аптеці при важкій анафілаксії. Сесія №12

Досвід амбулаторної медицини в практиці провізора та фармацевта. Початковий курс невідкладної допомоги в аптеці при важкій анафілаксії.
Сесія №12


Реєстрація

Опис Курсу

Перенесено на: 29.01.2021 о 15:00

Онлайн

Фармацевти, провізори

Бали: 5

Багато хто стикався, або чули про класичні прояви алергічної реакції і причини які її викликають. Найчастіше тригерами алергії є речовини білкової природи, які містяться в їжі (молюски, креветки, різні види горіхів, цитрусові, шоколад), медикаменти (група НПЗЗ, антибіотики), укуси комах.

Основним механізмом розвитку алергічної реакції є руйнування огрядних клітин крові і вивільнення великої кількості гістаміну, який викликає появу симптомів які ми розглянемо на семінарі.

Знання о ко-факторах алергічної реакції може допомогти Вам у діагностиці та своєчасному наданні допомоги людині з даною проблемою.

У зв’язку з неможливістю участі доповідачів, захід було перенесено на 29 січня 2021 року

Перхід на сторінку заходу

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Реєстрація

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.

Позначки: