fbpx

Досвід амбулаторної медицини в практиці провізора та фармацевта

Досвід амбулаторної медицини в практиці провізора та фармацевта

Ви маєте можливість переглянути курс та отримати бали за участь після реєстрації

Опис Курсу

Початок: 27.02.2021 о 10:00

Провізори, фармацевти

Бали: 1

Онлайн

Вся Україна

Багато хто стикався, або чули про класичні прояви алергічної реакції і причини які її викликають. Найчастіше тригерами алергії є речовини білкової природи, які містяться в їжі (молюски, креветки, різні види горіхів, цитрусові, шоколад), медикаменти (група НПЗЗ, антибіотики), укуси комах.

Основним механізмом розвитку алергічної реакції є руйнування огрядних клітин крові і вивільнення великої кількості гістаміну, який викликає появу симптомів які ми розглянемо на семінарі.

Знання о ко-факторах алергічної реакції може допомогти Вам у діагностиці та своєчасному наданні допомоги людині з даною проблемою.

Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.

Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможете вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.

Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.

Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.

Участь БЕЗКОШТОВНА!

Шановні колеги на практикумі використовуються українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Бобрицька Вікторія Володимирівна

Харків, Україна

  • К.м.н., доцент кафедри акушерстрва і гінекології Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, член Європейської спілки гінекології.

Височина Ірина Леонідівна

Дніпро, Україна

  • Д.м.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини

Опришко Валентина Іванівна

Дніпро, Україна

  • Д.м.н., професор

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро, Україна

  • Інструктор тренінгу: лікар анастезіолог-реаніматолог

Переглянути курс

Ви маєте вірно відповісти на 70% запитань для отримання сертифікату. У Вас є 3 спроби.

[LDAdvQuiz 170 quiz_pro_id=”170″ quiz_id=”53621″ course_id=”0″ lesson_id=”0″ topic_id=”0″]

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.