fbpx

Дерматологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10

Дерматологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 20.10.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007247
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Акушерство і гінекологія, Алергологія, Геріатрія, Гематологія Генетика медична, Гігієна дітей та підлітків, Дерматовенерологія, Дезінфекційна справа, Дитяча алергологія, Дитяча дерматовенерологія, Дитяча гінекологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Дитяча хірургія, Дитяча патологічна анатомія, Дієтологія, Ендокринологія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Мікробіологія і вірусологія, Народна та нетрадиційна медицина, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Пластична хірургія, Патологічна анатомія, Терапія, Імунологія, Інфекційні хвороби, Судинна хірургія, Хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Нечипоренко Наталія Михайлівна

Київ, Україна
  • д.м.н, професор

Резніченко Наталія Юріївна

Запоріжжя, Україна
  • д.м.н, професор

Крамарєв Сергій Олександрович

Київ, Україна
  • д.м.н, професор

Фомченко Кирило Анатолійович

Дніпро, Україна
  • лікар анестезіолог-реаніматолог та інструктор з надання невідкладної допомоги “UniSafe”
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.