fbpx

ГРВІ? Грип? COVID-19? Сезон питань в практиці лікаря. Сесія №4

ГРВІ? Грип? COVID-19? Сезон питань в практиці лікаря. Сесія №4
Опис Курсу
Початок: 16.04.2022 о 10:00
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування:
Бали: 5
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Бактеріологія, Вірусологія, Дитяча алергологія, Дитяча пульмонологія, Дитяча фтизіатрія, Дитяча імунологія, Дитячі інфекційні хвороби, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна імунологія, Клінічна лабораторна діагностика, Лабораторна імунологія, Медицина невідкладних станів, Лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, Мікробіологія і вірусологія, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Пульмонологія, Медицина невідкладних станів, Торакальна хірургія, Хірургія, Санология, Рентгенологія, Радіологія, Ультразвукова діагностика, Терапія, Фтизіатрія, Функціональна діагностика, Фізична на реабілітаційна медицина, Спортивна медицина, Імунологія, Інфекційні хвороби, Епідеміологія

 Конференція включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Конференція відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.