fbpx

Гастроентерологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10.

Гастроентерологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №10.
Реєстрація
Опис Курсу
Початок: 24.10.2022 о 15:00
Бали: 5
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 1007272
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Геріатрія, Дитяча гастроентерологія, Дитяча гематологія, Дитяча хірургія, Дитяча імунологія, дитяча стоматологія, Гігієна харчування, Дієтологія, Ендоскопія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Мікробіологія і вірусологія, Клінічна лабораторна діагностика, Стоматологія, Медицина невідкладних станів, Неонатологія, Організація і управління охороною здоров’я, Педіатрія, Терапія, Ультразвукова діагностика, Трансфузіологія, Урологія, Хірургія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Олійник Олександр Іванович

Запоріжжя, Україна
  • К.м.н, доцент

Мислеборська Людмила Віталіївна

Івано-Франківськ, Україна
  • лікар-гастроентеролог

Бондарчук Світлана Віталіївна

Вінниця, Україна
  • К.м.н.

Бака Олена Михайлівна

Київ, Україна
  • Д.м.н, професор

Швець Олег Віталійович

Київ, Україна
  • К.м.н, доцент
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.