fbpx

Гастроентерологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4

Гастроентерологічні захворювання в практиці лікарів різних спеціальностей. Сесія №4
РЕЄСТРАЦІЯ
Опис Курсу
Початок 21.04.2023 о 14:00 Перенесено з: 6.04.2023 о 14:00
Оф. номер заходу БПР від Центру Тестування: 5500609
Бали: 5
Онлайн
Вся Україна*
Захід для наступних лікарських спеціальностей: Алергологія, Хірургія, Анестезіологія, Гастроентерологія, Гематологія, Геріатрія, Дитяча гастроентерологія, Імунологія, Епідеміологія, Дитяча гематологія, Дитяча гематологія-онкологія, Дитяча алергологія, Дитяча хірургія, Дитяча імунологія, Дитяча урологія, Бактеріологія, Вірусологія, Мікробіологія і вірусологія, Дієтологія, Ендоскопія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Неонатологія, Організація і управління охороною здоров’я, Фізична та реабілітаційна медицина, Педіатрія, Терапія, Трансфузіологія, Ультразвукова діагностика, Функціональна діагностика, Урологія

 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Доповідачі

Смирнова Вікторія Іванівна

Харків , Україна
  • к.м.н, доцент

Маслова Ганна Сергіївна

Полтава , Україна
  • д.м.н, доцент

Гріднєв Олексій Євгенович

Харків , Україна
  • д.м.н, ст.н.с

Погребняк Олена Олександрівна

Київ , Україна
  • к.м.н, асистент

Бака Олена Михайлівна

Київ , Україна
  • д.м.н, професор

Бондаренко Ольга Олександрівна

Львів , Україна
  • д.м.н, профессор
Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року
Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».
У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.