fbpx

Алгоритм діагностики та лікування дітей з розладами сечовипускання

Алгоритм діагностики та лікування дітей з розладами сечовипускання


Переглянути курс

Ви маєте можливість переглянути курс після реєстрації (без сертифікату)

Опис Курсу

Початок: 29.11.2021 о 16:00

Генетика лабораторна, Генетика медична, Гігієна дітей та підлітків, Дитяча анестезіологія, Дитяча гінекологія, Дитяча ендокринологія, Дитяча неврологія, Дитяча нефрологія, Дитяча психіатрія, Дитяча урологія, Дитяча хірургія, Дитячі інфекційні хвороби, Ендокринологія, Ендоскопія, Загальна практика – сімейна медицина, Клінічна біохімія, Клінічна лабораторна діагностика, Медицина невідкладних станів, Мікробіологія і вірусологія, Неврологія, Неонатологія, Нефрологія, Організація і управління охороною здоров’я, Психіатрія, Санологія, Сексопатологія, Терапія, Ультразвукова діагностика, Урологія, Акушерство і гінекологія

Бали: Без серифікату

Онлайн

Вся Україна*


 Онлайн-семінар включатиме в себе доповіді провідних спеціалістів в галузі, обговорення питань менеджменту пацієнтів, діагностики, лікування та попередження ускладнень захворювань.
 Для учасників буде доступний інтерактивний чат. Під час ефіру кожен зможе вільно ставити питання та отримає відповідь від спікера.
 Для перевірки знань проводимо тестування за матеріалами конференції. Сертифікат з акредитаційними балами за участь отримаєте протягом 5-ти робочих днів на електронну пошту.
 Якщо не зможете бути з нами онлайн, надаємо можливість подивитися запис доповіді.
 Участь БЕЗКОШТОВНА!
 Шановні колеги, на практикумі використовується українська, російська та англійська мова.
При використанні недержавної мови переклад доповіді буде у слайдах презентації.

Переглянути курс

Сертифікат
Учасники онлайн конференцій отримають електронний сертифікат з балами безперервного професійного розвитку відповідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №446 від 22.02.2019 року

Онлайн-семінар відбудеться, з метою підвищення кваліфікації лікарів згідно наказу №446 МОЗ України «Про безперервний професійний розвиток лікарів» від 22.02.2019, та згідно реєстру Заходів 2020 року МОЗ України, «Сучасні досягнення в практиці лікаря».

У зв’язку з карантинними заходами в Україні дана конференція пройде як очний семінар у вигляді телемосту в режимі реального часу.