Щоб правильно піклуватися про здоров’я малюка, важливо використовувати перевірену інформацію. Не варто довіряти недостовірним джерелам – деякі поради можуть не допомогти, а навпаки, нашкодити. Звертайтеся за рекомендаціями до досвідчених лікарів і педіатрів. Наш канал допоможе батькам розібратися в багатьох дитячих хворобах, дасть корисні поради по профілактиці і лікуванню, базові правила надання невідкладної допомоги. Адже хвороба може спіткати в різних ситуаціях, не завжди буде можливість швидко відреагувати і відвезти дитину до свого сімейного лікаря або в найближчу лікарню. Слідкуйте, щоб дитина не потрапила до лікаря в момент, коли хвороба прийме важкий або хронічний характер. В більшості випадків не варто робити самостійних спроб лікування – краще проконсультуватися у свого лікаря.
Що ж потрібно для збереження і зміцнення здоров’я малюка:
✔ Добре і правильно харчуватися.
✔ Активно рухатися, гуляти, займатися спортом і зарядкою.
✔ Жити в сприятливому зовнішньому середовищі.
✔ Дотримуватися заходів безпеки, правил здорового побуту, гігієни в будинку і, звичайно ж, особистої гігієни.
✔ Мати сильний і загартований імунітет, який допоможе впоратися з хворобами і вірусами.
✔ Уникати шкідливих звичок.
Ми розповімо, як зміцнити здоров’я дитини. Що робити, якщо застудилися. Чи потрібно робити щеплення і загартовувати імунітет. Як надати першу допомогу, якщо дитина подавилася або почалася носова кровотеча. Як правильно закапувати вуха, що ні в якому разі не можна робити та яких продуктів найбільш потребує дитячий організм.
Здорове харчування і фізичні активності – запорука хорошого імунітету, фізичної форми, оптимальної ваги і відмінного настрою малюка. Щоб забезпечити правильне харчування, при плануванні раціону необхідно враховувати особливості дитячого організму, адже у дітей обмін речовин відрізняється від дорослих, наприклад, вони потребують більшої кількості білка.
Якщо з дитинства будете привчати малюка до активного способу життя, правильного розпорядку дня, прищеплювати корисні звички, це стане запорукою міцного здоров’я і хорошого емоційного стану.
Підписуйтесь на канал Школа пацієнта МедАсистент 👇
Наші соцмережі 📲: Facebook Instagram TikTok
Практично у кожної людини хоч раз у житті траплялося носова кровотеча. Зазвичай це супроводжується панікою, особливо якщо це стосується дитячого віку. Ігор Березнюк, лікар-отоларинголог, розповість, що таке носова кровотеча, через що воно виникає і як з ним боротися.
Що таке запалення середнього вуха, як визначити, чи є у вас або дитини отит і до яких наслідків він може привести розповідає лікар-отоларинголог Ігор Березнюк.
Щоб перша допомога при запаленні вуха була надана правильно, отит повинен бути оглянутий лікарем. Але що ж робити, якщо у вас або дитини раптом вночі, на відпочинку або за кордоном захворіло вухо, і ви не можете показати його лікаря? Відповідь на це питання і чіткий алгоритм дій при закапуванні крапель у вухо дає лікар-отоларинголог Ігор Березнюк.
Детально про те, чим небезпечні аденоїди, через що збільшуються, на які симптоми варто звернути увагу, в яких випадках їх потрібно видаляти і які обстеження необхідно пройти перед операцією розповість наш експерт: дитячий лікар-отоларинголог Ігор Березнюк.
Шевченко Венера Надирівна, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, гінеколог дитячого та підліткового віку, дуже докладно і максимально простою мовою розповідає, як проходить візит. У тому числі описує процедуру огляду для молодих дівчат, які не почали вести статеве життя. А також пояснює, в яких випадках потрібно записатися на прийом: вік, перші місячні, інші причини.
Шевченко Венера Надирівна, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, гінеколог дитячого та підліткового віку, розповідає в яких випадках необхідна допомога дитячого гінеколога і коли варто звернутися до нього позапланово.
В цьому відео лікар вищої категорії, гінеколог дитячого та підліткового віку Шевченко Венера Надирівна розповість:
Як пояснити доньці, що вона дорослішає і тіло її змінюється
Чому молода дівчина може відмовлятися від візиту до гінеколога
Як її переконати піти і які теми вибрати для бесіди з лікарем p>
Дитина подавився і задихається! Дізнайтеся, що робити. Єгоров Сергій, зав. відділенням дитячої реанімації та інструктор «UniSafe», розповідає про те, що не можна робити, якщо дитина подавився, а також про прийоми екстреної допомоги, які необхідно знати кожному з батьків.