fbpx

Навчальний клас алергіка

Близько 40% населення протягом життя стикаються з алергічними реакціями. В основному вони проявляються у вигляді слабких симптомів, гостра реакція спостерігається тільки у 10-20% населення.

Алергія є найпоширенішим імунопатологічним станом, зустрічається у людей різного віку та статі, характеризується підвищеною чутливістю до алергенів – білків, які імунна система помилково приймає за шкідливі. Деякі люди більше схильні до алергічних реакцій, ніж інші, через генетичну спадковість. Алергічні симптоми можуть проявлятися в гострій або легкій формі і пропадати після зникнення алергену.

Види алергічних захворювань:

✔ Респіраторні (дихальні) алергози.
✔ Контактні алергози (шкірні форми).
✔ Інфекційні алергози.
✔ Харчова алергія.
✔ Інсектна.
✔ Лікарська алергія.
✔ Анафілактичний шок.

Алергію часто плутають із захворюваннями, що можуть і не мати алергічну природу, а це може нашкодити неправильним підходом до лікування. Тому так важливо отримати рекомендації саме від кваліфікованих фахівців.

У відео-уроках Школи пацієнта «МедАссістент» досвідчені лікарі дають рекомендації щодо лікування і профілактики захворювання, розказують про основні симптоми алергії і можливі ускладнення.

Підпишіться на канал, щоб не пропустити нові відео і знати основні методи профілактики алергії.

Друзі, будьте здорові та бережіть себе!

Саме про надання першої допомоги в разі гострої алергічної реакції буде наш новий відео-урок. Кирило Фомченко, інструктор з невідкладної допомоги «UniSafe», анестезіолог-реаніматолог, розповість про причини алергії і найнебезпечніших алергенів, перерахує симптоми гострої алергії і типові помилки, покаже алгоритм надання невідкладної допомоги при гострій алергічної реакції.

Фомченко Кирило Анатолійович

Фомченко Кирило Анатолійович

ЛІКАР АНЕСТЕЗІОЛОГ-РЕАНІМАТОЛОГ

На сторінку профілю