fbpx

МедЛікбез

Дивіться наші відео-уроки, щоб отримати поради щодо лікування найрізноманітніших захворювань: від звичайної застуди до хронічних хвороб і патологій.

Ви дізнаєтеся з перших рук:

✔ як визначити хворобу по типовим для неї симптомам;
✔ що робити, якщо вас настигло погане самопочуття в місці, де немає можливості викликати лікаря;
✔ як уникнути хвороби за допомогою елементарних методів профілактики.

У класі «МедЛікбез» ми намагаємося охопити максимальну кількість поширених проблем зі здоров’ям: нежить і ГРЗ, нудота і запаморочення, тепловий та сонячний удар, харчове отруєння та нестача вітамінів, боротьба з надлишковою вагою, підтримка імунітету організму і т.д.

Наші експерти — лікарі з величезним досвідом роботи, розповідають, чому куріння і алкоголь погано впливають на здоров’я, наскільки важливо вести активний спосіб життя, чим небезпечні проблеми зі сном, стреси і депресія, яку роль відіграє нестача вітамінів і правильне харчування. Розвіюємо популярні міфи, розкриваємо маловідомі факти, даємо поради, які дійсно працюють і не завдають шкоди здоров’ю.

Школа пацієнта “МедАсистент» — це безкоштовна всебічна допомога лікарів для кожної людини, яка піклується про здоров’я і гарне самопочуття всіх членів своєї родини.

Спеціально для каналу Школа здорового пацієнта «МедАссістент» Ольга Ломоносова, Генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8, дасть загальні поради та розповість про необхідні заходи безпеки в жарку пору року.

Як уникнути сонячного або теплового удару, а також, що потрібно знати про харчування і зберігання продуктів влітку розповідає Ольга Ломоносова, Генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8.

Ольга Ломоносова, генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8, розповідає, як надати першу допомогу, якщо ви чи ваш знайомий отруївся грибами, які дії можуть погіршити стан, та як допомогти своєму організму максимально швидко відновитися після отруєння.

Детально про все, що необхідно знати прихильникам грибних страв, розповідає Ольга Ломоносова, лікар загальної практики та генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8

Яких правил варто дотримуватися при вживанні алкогольних напоїв і що робити при симптомах алкогольного отруєння, розповідає Ольга Ломоносова генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8.

Ломоносова Ольга Олександрівна

Ломоносова Ольга Олександрівна

ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНИЙ ЛІКАР, ЛІКАР-ТЕРАПЕВТ

На сторінку профілю

COVID-19, незважаючи на докладені зусилля медиків, до цих пір є маловивченою хворобою. Всі говорять про його небезпеку, але про наслідки ми чуємо рідко. А вони не менш важкі.

У цьому відео лікар-невролог Катерина Чеха розповість, що робити, якщо у вас закрутилася голова і як уникнути повторних запаморочень. А також пояснить, в яких випадках варто піти до лікаря, а коли в цьому немає необхідності.

Що робити, якщо важко заснути і чим може бути викликана безсоння? Як засипати правильно? Чи можна вилікувати безсоння і налагодити режим сну? Чому таблетки від безсоння можуть нашкодити? На запитання відповідає лікар-невролог Катерина Чеха

Чеха Катерина Василівна

Чеха Катерина Василівна

ЛІКАР-НЕВРОЛОГ

На сторінку профілю

Хвора печінка не болить. Але так як саме вона є головним фільтром організма, важливо розуміти стан здоров’я печінки, чи є якісь порушення в роботі і що робити, якщо печінка пошкоджена.

У цьому відео Олександра Юріївна Філіппова, професор кафедри внутрішньої медицини 2 і фтизіатрії, розповість про найефективніші способи боротьби з переїданням, чого не можна робити після переїдання і як допомогти організму, якщо з’їли зайве.

Філіппова Олександра Юріївна

Філіппова Олександра Юріївна

ВРАЧ ТЕРАПЕВТ

На сторінку профілю

Настала осінь, а разом з нею сезон застуд і грипу. У цьому відеоуроці лікар-отоларинголог Нелля Ламза максимально докладно і просто розповість про таке поширене захворювання, як нежить або по-науковому риніт.

Ламза Неля Валеріївна

Ламза Неля Валеріївна

ОТОЛАРИНГОЛОГ

На сторінку профілю

Відповіді на ці питання – шукайте в нашому новому відео. Олена Лемешко, лікар загальної практики – сімейний лікар, постаралася максимально докладно розповісти про важливість вітаміну D, як його приймати, в якому вигляді і дозах.

Лемешко Олена Олегівна

Лемешко Олена Олегівна

ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНИЙ ЛІКАР

На сторінку профілю

Як розрахувати індекс маси тіла розповідає Терещенко Лариса Анатоліївна, кандидат медичних наук і лікар невролог вищої категорії.

Терещенко Лариса Анатоліївна

Терещенко Лариса Анатоліївна

ЛІКАР НЕВРОЛОГ

На сторінку профілю

Виявлено нові симптоми, які свідчать про зараження COVID-19. Від вірусу страждають не тільки дихальні шляхи, як показують дослідження, він також вражає і нервову систему.

Моргачова Ганна Костянтина

Моргачова Ганна Костянтина

ОТОЛАРИНГОЛОГ

На сторінку профілю