fbpx

Клас невідкладної допомоги

Що робити, якщо людина знепритомніла Як надати першу медичну допомогу Які дії можуть зашкодити і вам, і потерпілому.

Даємо поради та рекомендації від практикуючих лікарів, сертифікованих інструкторів міжнародної організації Emergency First Response.

Мета наших відео-уроків – дати базові знання з надання першої долікарської допомоги. Розповісти, які дії допоможуть поліпшити, а які погіршити стан потерпілого, що робити в екстрених ситуаціях і як врятувати життя. Ще одна важлива деталь, про яку багато хто забуває, – розуміння, як надавати першу допомогу безпечно для себе у фізичному і юридичному плані.

Навички з надання першої допомоги потрібні кожному. Вони допоможуть захистити себе, близьких і друзів, незнайомців на вулиці, колег на робочому місці та в багатьох інших випадках. Адже ви не можете знати, коли і за яких обставин оточуючі вас люди можуть подавитися їжею, втратити свідомість або отримати напад епілепсії. Якщо поруч не виявиться лікаря, допомога потерпілому буде виключно у ваших руках, а його здоров’я залежати від правильності ваших дій.

Майте на увазі, що медична освіта для надання першої невідкладної допомоги зовсім не обов’язкова. Врятувати життя може кожен.

Ніколи не вгадаєш, коли виявляться корисними навички надання невідкладної допомоги непритомній людині. Але ж тут не потрібно мати медичну освіту, достатньо бажання допомогти та знання елементарних правил. Саме про це і говорить Тетяна Канчура, інструктор з невідкладної допомоги «UniSafe» і лікар-анестезіолог.

Тетяна Канчура, інструктор з невідкладної допомоги «UniSafe» і лікар-анестезіолог, дасть докладну інструкцію з надання першої долікарської допомоги в разі втрати свідомості і коми. Тетяна дуже просто і доступно пояснює, як зрозуміти, що це кома, а не звичайний непритомність. Що потрібно робити обов’язково, а що робити не можна і чому. Розповість, як правильно викликати швидку допомогу і що говорити диспетчеру.

В першій частині відео-уроку, яка складається виключно з теоретичної підготовки, Тетяна Канчура, інструкторка з невідкладної допомоги «UniSafe» і лікар-анестезіолог розповіла, яку роль відіграє серце, основні його функції, що таке велике та мале коло кругообігу, як впливає зупинка серця на організм, а найбільше на мозок людини, чому у випадку зупинки серцебиття важливо якнайшвидше надати першу домедичну допомогу. А також, як зупинка серцебиття більше ніж на 5 хвилин впливатиме на мозок людини і чи зможе вона повернутися до нормального життя. Як час та зупинка серця впливає на мозок

Техніку надання домедичної допомоги при зупинці серця та дихання показала Тетяна Канчура, інструкторка з невідкладної допомоги «UniSafe» і лікар-анестезіолог.

Канчура Тетяна Володимирівна

Канчура Тетяна Володимирівна

ЛІКАР-АНЕСТЕЗІОЛОГ

На сторінку профілю

Спеціально для каналу Школа здорового пацієнта «МедАссістент» Ольга Ломоносова, Генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8, дасть загальні поради та розповість про необхідні заходи безпеки в жарку пору року.

Як уникнути сонячного або теплового удару, а також, що потрібно знати про харчування і зберігання продуктів влітку розповідає Ольга Ломоносова, Генеральний директор Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги №8.

Ломоносова Ольга Олександрівна

Ломоносова Ольга Олександрівна

ЛІКАР ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ – СІМЕЙНИЙ ЛІКАР, ЛІКАР-ТЕРАПЕВТ

На сторінку профілю

Правила надання першої невідкладної допомоги знають, на жаль, одиниці. Додивитеся відео до кінця і дізнаєтеся, що робити, якщо людина втратила свідомості і у нього почалися судоми. Про основи надання першої допомоги при судомах розповідає Кирило Фомченко, інструктор з невідкладної допомоги «UniSafe», анестезіолог-реаніматолог. Кирило на прикладі покаже, як в такій ситуації діяти правильно і що може нашкодити людині.

Саме про надання першої допомоги в разі гострої алергічної реакції буде наш новий відео-урок. Кирило Фомченко, інструктор з невідкладної допомоги «UniSafe», анестезіолог-реаніматолог, розповість про причини алергії і найнебезпечніших алергенів, перерахує симптоми гострої алергії і типові помилки, покаже алгоритм надання невідкладної допомоги при гострій алергічної реакції.

Фомченко Кирило Анатолійович

Фомченко Кирило Анатолійович

ЛІКАР АНЕСТЕЗІОЛОГ-РЕАНІМАТОЛОГ

На сторінку профілю

Дитина подавився і задихається! Дізнайтеся, що робити. Єгоров Сергій, зав. відділенням дитячої реанімації та інструктор «UniSafe», розповідає про те, що не можна робити, якщо дитина подавився, а також про прийоми екстреної допомоги, які необхідно знати кожному з батьків.

Єгоров Сергій Валерійович

Єгоров Сергій Валерійович

АНЕЧТЕЗІОЛОГ

На сторінку профілю

Як діагностувати інсульт, навіть якщо ви не медик. Які існують причини і симптоми. Що робити, щоб захистити себе від інсульту.
Розповідає Терещенко Лариса Анатоліївна, кандидат медичних наук і лікар невролог вищої категорії.

Терещенко Лариса Анатоліївна

Терещенко Лариса Анатоліївна

ЛІКАР НЕВРОЛОГ

На сторінку профілю